Hakkımızda

İnşaa Yapı Denetim Ltd. Şti. 2013 yılında 4708 sayılı Yapı Denetimi Hakkındaki Kanun Hükümlerine göre Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilmiş olan 1785 nolu yetki belgesi ile İstanbul ilinde yapı denetim hizmetini vermeye başlamıştır.

İnşaa Yapı Denetim Ltd. Şti. mesleğinde tecrübeli Mimar ve Mühendis kadrosuyla yönetmelikler çerçevesinde projelerin her safhasında yerinde denetim , test ve laboratuvar hizmetlerini başarılı bir şekilde yürütmektedir.Yapmış olduğumuz işin bilincini iyi kavramış bir firma olarak önceliğimiz her zaman insan hayatı ve yaşam kalitesi olmuştur.Firmamız denetimini üstlendiği tüm projelerin her türlü afetlere karşı dayanıklı , güvenli yaşam alanları olabilmesi ve bu alanlardaki yaşam kalitesini en üst düzeye çıkartmak için çalışmaktadır.

Bu bağlamda İnşaa Yapı Denetim Ltd. Şti. olarak çalıştığımız firmaları sadece müşterimiz değil iş ortağımız olarak benimseyip işin başından sonuna kadar yanlarında olarak onların karşılaşabilecekleri sıkıntıları beraber çözümlemektir.